Pressiteade

CRYSTAL on tagasi ja valmis töötama

22.8.2018

CRYSTAL on tagasi ja valmis töötama

Brno, August 14, 2018 - Traktor, mis töötab nii talvel kui suvel, kõikides tingimustes. Põllumehed väärtustavad selle traktori jõudlust ja vastupidavust. Tšehhi traktorite tootja tegi selle traktori kuulsaks 50 aastat tagasi. Mis traktorist me räägime? See on ju ZETOR CRYSTAL - Zetori kõige võimsam traktor. Zetor teatab rõõmuga, et ZETOR CRYSTALi uus generatsioon jõuab teie ette üsna pea. 

Ja üsna pea tähendab ikkagi ÜSNA pea. Uus 6-silindriline traktor, mille koguvõimsus on 171 hobujõudu, jõuab maailma ette esmakordselt 23. augustil 2018 Tšehhis toimuval väljanäitusel “Země živitelka”, mis leiab aset České Budějovice. Sellest kuupäevast alates on võimalik kõikidel huvilistel ka traktorit tellida.

Võrreldes eelmise mudeliga aastast 2015, on traktoril juures ka mitmed uuendused. Varustatud tuntud 6-silindrilise Deutzi 6,1-liitrilise mootoriga, millel koguvõimsust 171 hobujõudu. Mootor vastab STAGE 4 emissiooni standarditele. Traktoril on ZETOR ECO 40 käigukast, mida kasutatakse juba kõikidel FORTERRA mudelitel. Tippkiirusel 40 km/h töötab masin säästlikult 1750 pööret minutis. Teiste uuenduste hulgas on CRYSTALil multifunktsionaalne juhtpaneel, millel on elektrooniliselt kontrollitud hürdrosektsioonid, uus armatuur, mugav pöörlev iste ja teised arengud kabiiniergonoomikas. Samuti on masin varustatud esisillavedrustusega. Traktor on täiendavalt varustatud hulga ohutusdetailidega nagu piduritevõimendi(hüdrovõimendi esipiduritel ja pneumovõimendi tagasilla piduritel), panoraampeeglid nii kabiinis kui väljas, ohutusandur juhiistmes, mis lülitab välja jõuvõtuvõlli, kui juht lahkub istmelt, jpm. 

Rohkem ei soovigi siinkohal lisada, et midagi jääks kõikidel omal käel ka avastada. Võtke ühendust oma Zetori esindajaga ja küsige lisainfot.