Hortus CL Hortus HS

Hortus

Jõudlus

Zetor Hortus on kompaktne ja universaalne traktor, millel on võimas ja kütusesäästlik mootor. Tänu traktori optamaalsele kaalule on täielik võimsus tagatud kõikides tingimustes.

Vastupidavus

Zetor Hortus mudelid on disainitud olema usaldusväärsed ja vastavad rangetele nõutele, mis tagab traktorile pika eluea.

Tõhusus

Suurepärane manööverdusvõime, madalad kütusekulud ja taskukohased hoolduskulud teevad Zetor Hortusest tõhusa ja mitmekülgse masina.

HORTUS TRAKTORID

Uued hortus traktorid on praktilised traktorid, mis on mõledud kasutamiseks väikestes farmides, kohalikes omavalitsustes, parkides ja aiandites, spordikompleksides ja paljudes muudes kohtades.

MOOTOR

Järeleproovitud, säästliku kütusekuluga

Zetor HORTUS on võimeline kasutama kogu oma jõudu tänu heale mootirtöö ja kaalu kombinatsioonile. Mootori teeb suurepärasesk tema madal kütusekulu, töökindlus ja lihtne ehitus. 67-hobujõuline Common Rail sissepritsesüsteemiga mootor on silmapaistev oma madala kütusekulu, usaldusväärsuse ja lihtsa ehituse poolest.

Zetor Hortus motor
KÄIGUKAST

Kõrge vastupidavus ja kestvus

HORTUSel on 4 põhikäiku, millel on omakorda 3 vahemikku, ja lisaks aeglusti, mis annab kokku 24 edasi ja 24 tagasi käiku. Nõnda saate endale valida õige kiiruse vastavalt vajadusele. HORTUS CL pakub mehaanilist reeversit, HORTUS HS on varustatud hüdrostaatilise reeversiga (Power-Shuttle), mis muudab igapäevatöö mugavamaks.

Zetor Hortus převodovka
HÜDRAULIKA

Usaldusväärne kasutamine kõikides olukordades.

II-kategooria kinnitus, mille tõstejõud on 1937 kg ja on varustatud kahe välise juhtklapiga, lubab HORTUS traktoritel enda taha seadistada erinevaid masinaid.

Zetor Hortus hydraulika
MUGAV KABIIN

Juhi mugavus

Kabiin on ruumikas ja ergonoomiline, kuhu on mugavalt paigutatud kangid, joystickid ja nupud. Kabiinis on A/C. Digitaalne paneel näitab selgelt kõiki ohusignaale, kütusekulu ja ka kiirust (rpm). Vedrustusega iste tagab minimaalse vibratsiooni, samal ajal pakkudes mugavat ja avarat istumisruumi. Rakenda oma esilaadur täielikult, kasutades lihtsasti kasutatavat ja mugavalt paigutatud joysticki.

Zetor Hortus Kabina

Kas teile meeldib see traktor?
Võtke ühendust oma lähima edasimüüjaga

Broneeri testisõit

Õpi tundma Zetori traktoreid testsõidu kaudu! Me korraldame selle teile koos teie lähima edasimüüjaga.