Proxima CL Proxima GP Proxima HS

PROXIMA

Jõudlus

Zetor Proxima traktorid on usaldusväärsed põllutöömasinad, mis on kombineeritud mootori jõudlusest ja kvaliteetsest käigukastist. Seetõttu saavutatakse igas olukorras maksimum jõudlus.

Vastupidavus

Nende lihtne ja vastupidav konstruktsioon muudab Proxima mudelid usaldusväärseks isegi rasketes tingimustes. Zetori traktorid on kujundatud nii, et oleks tagatud pikk eluiga.

Tõhusus

Kombineerides mitmekülgsust ja madalaid tegevuskulusid, on Proxima perekonna mudelid tõhusad ja säästlikud.

Proxima Traktorid

Universaalsus, usaldusväärsus ja vastupidavus kirjeldab suurepäraselt Proxima traktoreid, mis on kõige populaarsemad Zetori mudelid. Need masinad rahuldavad klientide nõudmisi põllumajanduse, metsanduse ja kommunaalteenistuses.

SPETSIFIKATSIOONI VÕRDLUS
  • Proxima CL mudel - pakub praktilisi rakendusi ja klientide vajadusi silmas pidades rohkem käigukasti variante.
  • Mudel Proxima GP - omab suuremat mootori võimsust ja ülekannete suuremat arvu käigukastis.
  • Proxima HS-mudelit iseloomustab mitmekülgsus, mugavus, ohutus ja kõrge tootlikkus. See on, kaasaegne käigukast koos elektrohüdraulilise reeversiga ja suurema jõuülekandearvuga.
Proxima CL
Proxima GP
Proxima HS
mootorid

Võimas madala kuluga

Proxima traktorid on varustatud 4-silindriliste Zetor mootoritega, mis pakuvad 80-120 hobujõudu. Lihtne konstruktsioon ja elektroonika ning säästlikkus, mis tagab madalad töökulud, minimaalsed hooldusnõuded ja kõrge vastupidavus.

ÜKSIKASJALIK INFORMATSIOON
KÄIGUKAST

Kõrge usaldusväärsus ja pikaealisus

Kõrge usaldusväärsus ja pikaealisus Proxima traktoritele on saadaval käigukastide valikuvõimalused. Proxima CL mudelil on universaalne, mehaaniline käigukast, mis on ainus saadaval olev tigukäiguga. Proxima GP mudelil on moodsam käigukast koos kaheastmelise pöördemomendi kordistajaga (PowerShift). Proxima HS-mudelil on kõige kaasaegsem lahendus kolmeastmelise pöördemomendi kordistaja (PowerShift) ja hüdraulilise reeversiga (PowerShuttle).

HÜDRAULIKA

Usaldusväärne töö kõikides olukordades

Proxima traktorid on varustatud kuni nelja hüdraulilise kiirühendusega ja elektrohüdraulilise juhtimisseadmega (EHR), mis sobib tööriistade mugavaks kasutamiseks. Hüdraulika efektiivsus põhineb ainulaadsel HitchTronic funktsioonil, mis pakub kolmepunktilise haagise automaatset kasutamist. Maksimaalne tõstekoormus kuni 42 kN on vajalik suurte seadmete kasutamisel.

AVASTA ROHKEM
KABIIN

Juhi mugavus

Proxima traktori kabiinid on mugavad ja ohutud. Kabiin pakub juhile palju avarust ja head vaadet. Erinevad katuse kasutamise võimalused, näiteks laaduriga töötamisel vajalik.. Traktoriga töötamine on samuti lihtne, selge ja intuitiivne.

Kas teile meeldib see traktor?
Võtke ühendust oma lähima edasimüüjaga

Broneeri testisõit

Õpi tundma Zetori traktoreid testsõidu kaudu! Me korraldame selle teile koos teie lähima edasimüüjaga.

Käesolev veebilehekülg kasutab küpsiseid personaliseeritud reklaaminduseks ja külastajate seireks. Palun jätkake sirvimist, kui nõustute küpsiste ja veebilehe kastamistingimustega oma seadmel.
ROHKEM INFOT