Proxima CL Proxima GP Proxima HS

PROXIMA

Jõudlus

Zetor Proxima traktorid on usaldusväärsed põllutöömasinad, mis on kombineeritud mootori jõudlusest ja kvaliteetsest käigukastist. Seetõttu saavutatakse igas olukorras maksimum jõudlus.

Vastupidavus

Nende lihtne ja vastupidav konstruktsioon muudab Proxima mudelid usaldusväärseks isegi rasketes tingimustes. Zetori traktorid on kujundatud nii, et oleks tagatud pikk eluiga.

Tõhusus

Kombineerides mitmekülgsust ja madalaid tegevuskulusid, on Proxima perekonna mudelid tõhusad ja säästlikud.

Proxima Traktorid

Universaalsus, usaldusväärsus ja vastupidavus kirjeldab suurepäraselt Proxima traktoreid, mis on kõige populaarsemad Zetori mudelid. Need masinad rahuldavad klientide nõudmisi põllumajanduse, metsanduse ja kommunaalteenistuses.

SPETSIFIKATSIOONI VÕRDLUS
  • Proxima CL on populaarne 80-100 hj traktor. Tavaliselt on traktoril tavaline mehaaniline käigukast, mis on valikuliselt saadaval kiirusreduktoriga.
  • Proxima GP võimsus on kuni 110 hj ja sellel on moodne käigukast kahefaasilise pöördemomendi kordistiga.
  • Proxima sarjas on Proxima HS mudelitel moodsaim käigukasti lahendus elektro- hüdraulilise reeversiga (PowerShuttle). Traktorid katavad võimsuste vahemikku 80 kuni 120 hj ja vastavad kliendi kõige kõrgematele nõudmistele mitmekülgsuse, mugavuse, ohutuse ja tootlikkuse osas.
Proxima CL
Proxima GP
Proxima HS
mootorid

Võimas madala kuluga

Proxima traktorid on varustatud 4-silindriliste Zetor mootoritega, mis pakuvad 80-120 hobujõudu. Lihtne konstruktsioon ja elektroonika ning säästlikkus, mis tagab madalad töökulud, minimaalsed hooldusnõuded ja kõrge vastupidavus.

ÜKSIKASJALIK INFORMATSIOON
KÄIGUKAST

Kõrge usaldusväärsus ja pikaealisus

Kõrge usaldusväärsus ja pikaealisus Proxima traktoritele on saadaval käigukastide valikuvõimalused. Proxima CL mudelil on universaalne, mehaaniline käigukast, mis on ainus saadaval olev tigukäiguga. Proxima GP mudelil on käigukast kahefaasilise pöördemomendi kordistiga (PowerShift), samal ajal on Proxima HS mudel kõige kaasaegsem lahendus kolmefaasilise pöördemomendi kordisti (PowerShift) ja hüdraulilise reeversiga (PowerShuttle).

HÜDRAULIKA

Usaldusväärne töö kõikides olukordades

Kolmepunktikinnitusega haagise juhtimiseks on Proxima traktorid varustatud mehaanilise hüdrojaoturiga. Proxima GP ja Proxima HS mudelid on valikuliselt saadaval koos BOSCHi elektrohüdraulilise juhtseadmega (EHR), millel on HitchTronic funktsioon. Kolmepunktikinnitusega haakeseadme maksimaalne tõstejõud on 45 kN.

AVASTA ROHKEM
KABIIN

Juhi mugavus

Proxima traktorite avarad kabiinid on mugavad ja turvalised igast küljest parima vaatega sh katusevaatega esilaaduri parimaks juhtimiseks. Traktoriga töötamine on samuti lihtne, selge ja intuitiivne.

Kas teile meeldib see traktor?
Võtke ühendust oma lähima edasimüüjaga

Broneeri testisõit

Õpi tundma Zetori traktoreid testsõidu kaudu! Me korraldame selle teile koos teie lähima edasimüüjaga.