Major CL Major HS

MAJOR

Jõudlus

Major traktorid on parima mootori jõu ja traktori kaalu kombinatsioon, mis tähendab, et traktori potentsiaal on täiskasutuses.

Vastupidavus

Traktori disain on lihtne, nutikas ja eesmärgipärane. Seepärast on see maksimaalselt usaldusväärne ja kergesti hooldatav.

Tõhusus

Major traktoreid on kerge hooldada tänu nende lihtsale ehitusele. Nende kütusekulu on mõistlik, isegi kõrgel võimsusel. Pikaajalises perspektiivis on väärtuseks mõistliku hinnaga varuosad.

Major traktoreid

Major on universaalne põllumajanduslik keskklassi ratastraktor, mis on hinnatud oma suurepärase hinna ja võimsuse suhte poolest. See on disainitud põllumajandusmasinate kasutamiseks, samuti transportimiseks. Major on disainitud väiksemate peretalude jaoks, see on ka kasulik kergemate tööde tegemiseks metsas ning kommunaalteenuste jaoks. Major on elukestev traktor - alati usaldusväärne, võimas ja lihtne hooldada.

mootorid

Järeleproovitud, säästliku kütusekuluga

Läbiproovitud madala kütusekuluga. Major traktori tuumaks on neljasilindriline 76 hj võimsusega mootor. Mootor töötab hästi ka rasketes tingimustes. Mootor on suurepärane oma madala kütusekulu, kõrge usaldusväärsuse ja lihtsa ehituse poolest. Sellega töötades on väärtuseks traktori madala töötamise maksumus ja hooldus on kerge ning lihtne.

ÜKSIKASJALIK INFORMATSIOON
KÄIGUKAST

Kõrge vastupidavus ja kestvus

Major traktorid on varustatud reeversi, ning neljaastmelise, täielikult sünkroonitud ja kolmeastmelise kordistajaga käigukastiga. Major HS on täiendavalt varustatud kahe kiirusega pöördemomendi kordisti (PowerShift), hüdraulilise reeversi (PowerShuttle) ja kiirusreduktoriga. Tänu sellele on saadaolevate käikude vahetus mootori optimaalse kiiruse hoidmiseks ideaalne nii põllul töötades, kui vedamise ajal, samal ajal kütusekulu vähendades.

HÜDRAULIKA

Usaldusväärne kasutamine kõikides olukordades.

Major traktorid on varustatud mehaaniliselt juhitava hüdraulikaga. See on kõrge tõstejõu ja sujuva langetamisega juhtimise eelis, mis kindlustab usaldusväärse ja kerge töö.

AVASTA ROHKEM


Nowa stylistyka

Elegantne ja kirglik – selline on uus disain

2015. aastal tutvustas ZETOR avalikkusele esmakordselt oma nägemust uutest traktoritest, mis valmis koostöös Itaalia disainistuudioga “Pininfarina”.

Maitsekus, kihk ja emotsioonid on ideaalselt kombineeritud põllumajandusmasinate võimsuse, jõudluse ja vastupidavusega.

Visioonist sai reaalsus aastal 2018, kui ZETORi tehase liinide pealt hakkasid uued traktorid maha veerema.

Zetor Major motor

Lõpptulemuseks on kõrge esteetilise väärtusega traktor, mis esindab endas uut ja ikoonilist visiooni ZETORi kaubamärgist. Allapoole kaldu kapott, jõuline esiots, esitulede kuju ja asetus ning ZETORi logo asetus ees keskel – need kõik annavad unikaalse ja elulise väljanägemise. Uus katus on samuti praktiline, pakkudes paremat vaadet masina kabiinist. Samuti ei jää märkamata ka masina porilaudadesse paigutatud gabariittuled, mis loovad meeldiva ja ühtse kurvi.

Uus kujundus kombineerib endas põllumajandusmasinate jõulisuse, mis on samal ajal praktiline ja atraktiivne.

Kas teile meeldib see traktor?
Võtke ühendust oma lähima edasimüüjaga

Broneeri testisõit

Õpi tundma Zetori traktoreid testsõidu kaudu! Me korraldame selle teile koos teie lähima edasimüüjaga.