Major CL Major HS

MAJOR

Jõudlus

Major traktorid on parima mootori jõu ja traktori kaalu kombinatsioon, mis tähendab, et traktori potentsiaal on täiskasutuses.

Vastupidavus

Traktori disain on lihtne, nutikas ja eesmärgipärane. Seepärast on see maksimaalselt usaldusväärne ja kergesti hooldatav.

Tõhusus

Major traktoreid on kerge hooldada tänu nende lihtsale ehitusele. Nende kütusekulu on mõistlik, isegi kõrgel võimsusel. Pikaajalises perspektiivis on väärtuseks mõistliku hinnaga varuosad.

Major traktoreid

Major on universaalne põllumajanduslik keskklassi ratastraktor, mis on hinnatud oma suurepärase hinna ja võimsuse suhte poolest. See on disainitud põllumajandusmasinate kasutamiseks, samuti transportimiseks. Major on disainitud väiksemate peretalude jaoks, aga on kasutatav ka kergtöödeks metsas ja kommunaalteenusteks. Major on eluaegne traktor – alati usaldusväärne ja kergesti hooldatav.

mootorid

Järeleproovitud, säästliku kütusekuluga

Läbiproovitud madala kütusekuluga. Major traktorite tuum on läbiproovitud neljasilindriline mootor võimsusega 60-80 HJ, mis on hästi vastupidanud ka rasketes tingimustes. Mootor on suurepärane oma madala kütusekulu, kõrge usaldusväärsuse ja lihtsa ehituse poolest. Sellega töötades on väärtuseks traktori madala töötamise maksumus ja hooldus on kerge ning lihtne.

ÜKSIKASJALIK INFORMATSIOON
KÄIGUKAST

Kõrge vastupidavus ja kestvus

Major traktorid on varustatud reeversi, ning neljaastmelise, täielikult sünkroonitud ja kolmeastmelise kordistajaga käigukastiga. Sobival kiiruse tõstmisel, hoiab käigumehanism mootoril optimaalselt pöördeid, samal ajal ku töötada pöllul või transportida teel, seega hoiab see kütusekulu madalal tasemel.

HÜDRAULIKA

Usaldusväärne kasutamine kõikides olukordades.

Major traktorid on varustatud mehaaniliselt juhitava hüdraulikaga. See on kõrge tõstejõu ja sujuva langetamisega juhtimise eelis, mis kindlustab usaldusväärse ja kerge töö.

AVASTA ROHKEM

Kas teile meeldib see traktor?
Võtke ühendust oma lähima edasimüüjaga

Broneeri testisõit

Õpi tundma Zetori traktoreid testsõidu kaudu! Me korraldame selle teile koos teie lähima edasimüüjaga.