Forterra CL Forterra HSX Forterra HD

Forterra

Jõudlus

Tänu võimeka mootori ja traktori suurema massi kombinatsioonile saavutatakse maksimaalne jõudlus mis tahes tingimustel.

Vastupidavus

Forterra mudelid on vastupidavad isegi maksimaalse jõudlusega. Nad ühendavad elegantselt lihtsat, sihikindlat ja nutikat disaini. Zetor Forterra traktorid on kujundatud kui usaldusväärset, pika tööeaga masinad.

Tõhusus

Madal kütusekulu, mõistliku hinnaga varuosad, teevad Forterra üheks edukaks traktoriks turul.

Forterra Traktorid

Forterra traktorid on suurepärased nende töökindluses ja võimsuses. Forterra tootevalikus leiate kolm varianti: põhiline Forterra CL on varustatud neljasilindrilise mootoriga, mille võimsus on 96 hj kuni 136 hj ja 24/18 käigukast. Erinevalt põhimudelist on Forterra HSX varustatud moodsa 30/30 käigukastiga, millel on hüdrauliline reevers. Parim mudel Forterra HD pakub suuremat võimsust (kuni 147 hj), sellel on tugevam kere, vedrustussild ja multifunktsionaalne juhtpaneel.

mootorid

Võimas ja säästlik

Forterra traktoritel on võimsusega 96 hj kuni 147 hj neljasilindrilised Zetor mootorid. Nende unikaalne konstruktsioon tähendab seda, et nad kujutavad endast tugevat alternatiivi konkurentsivõimelistele kuuesilindrilistele traktoritele. Zetori mootorid on usaldusväärsed, võimsad ja säästlikud. Minimaalse elektroonilise juhtimisega mootori lihtne konstruktsioon tagab madalad töökulud, pika tööea ja hõlpsa hoolduse.

ÜKSIKASJALIK INFORMATSIOON
KÄIGUKAST

Vastav jõud ja täpsus

Forterra valikul saate valida nelja- või viiekäigulise käigukasti vahel, millel on planetaar ja kolmeastmeline pöördemomendi kordistaja (PowerShift). Forterra HSX ja HD mudelitel on hüdrauliline reevers (PowerShuttle).

HÜDRAULIKA

Jõudlus ja tõhusus

Forterra hüdraulika tõhusus põhineb ainulaadsel HitchTronic funktsioonil - kolmepunktilise haakeseadme automaatne reguleerimine. Maksimaalne tõstekoormus kuni 77 kN või 85 kN vastab raske tööseadme kasutamisele. Forterra traktorid pakuvad laia valikuga tööristade kasutamist.

AVASTA ROHKEM
KABIIN

Mugav ja hea vaade

Vedru-vedrustusega kabiin on varustatud ergonoomilise istmega, multifunktsionaalsete kaasaegsete abivahenditega ja tagab mugava ülevaate kõikidest külgedest. Seetõttu tunnete ennast mugavalt isegi pärast rasket tööpäeva. Forterra traktori juhtimine on intuitiivne ja lihtne, ilma et oleks vaja keerukaid seadmeid.

Auhinnad

FORTERRA HD 140  in the finals of the Tractor of the Year 2017

FORTERRA HD 140

Aasta traktori finalist 2017

Bread Basket 2015

Bread Basket 2016

Golden Ear 2016 
for ZETOR Forterra HD 150

Agrokomplex 2016

Agrokomplex 2016

Golden Sickle
for ZETOR Forterra HD 150

Agrokomplex 2014

Agrokomplex 2014

Golden Sickle
for ZETOR FORTERRA HD

More of our awards

Kas teile meeldib see traktor?
Võtke ühendust oma lähima edasimüüjaga

Broneeri testisõit

Õpi tundma Zetori traktoreid testsõidu kaudu! Me korraldame selle teile koos teie lähima edasimüüjaga.