Tõhus Võimas Vastupidavad

Crystal

Jõudlus

Zetor Crystal'i kuuesilindriline mootor ja kaal annavad traktorile piisavalt jõudu raskete töötingimustega toimetulemiseks.

Vastupidavus

Tuul ja vihm. Talvel ja suvel. Päeval ja öösel. Zetor Crystal ei oota ideaalseid tingimusi. See kasutab alati maksimaalset võimsust.

Tõhusus

Iga traktorit tuleb mõnikord tankida, kuid Zetor üllatab teid väikese tarbimisega. Varuosad on mõistliku hinnaga ja saate kiiret ja kvaliteetset teenust kogu maailmas.

Crystal traktorid

Crystal - usaldusväärne partner raskel tööl. Selle võimas mootor ei väsi. Seda on lihtne kasutada. Teil on mugav ja hea vaade sellest kabiinist.

mootorid

Võimas, usaldusväärne, ökoloogiline

Suure võimsusega 144 hj ja 163 hj võimsad kuuesilindrilised mootorid tagavad traktori maksimaalse jõudluse. Kõik Crystal-traktori mootorid on neljataktilised, kuuesilindrilise diiselmootoriga 24-klapiga ja ühisanum diisli sissepritsesüsteemiga.

ÜKSIKASJALIK INFORMATSIOON
KÄIGUKAST

Pikk elu ja kvaliteet

Käigukast on konstrueeritud rõhuasetusega lihtsale tööle, loogilisele käiguvahetuse mustrile ja väikesele kulule, suure võimsuse edastamisel. Pikaealisus on aastatega tõestatud.

UNIKAALNE

Ajatu disain

Uus Zetor Crystal on inspireeritud originaalse Crystali teravatest servadest ning reaalsete kristallide regulaarsete geomeetriliste kujude poolt. Kõige võimsam traktor Zetori portfellis ühendab traditsiooni, rikkalikku ajalugu ja kaasaegseid suundumusi.

AVASTA ROHKEM

Kas teile meeldib see traktor?
Võtke ühendust oma lähima edasimüüjaga

Broneeri testisõit

Õpi tundma Zetori traktoreid testsõidu kaudu! Me korraldame selle teile koos teie lähima edasimüüjaga.