Utilix HT Utilix CL

Utilix

Võimsus

Tänu optimaalsele kaalu ja võimsuse kombinatsioonile suudab Utilix seeria töötada suurepäraselt erinevates olukordades ja kõikides tingimustes.

Vastupidavus

Zetor Utilix traktoritel on robustne ja vastupidav disain, mistõttu on need traktorid usaldusväärsed mistahes töökeskkonnas.

Tõhusus

Utilix traktorid on ideaalsed töötamaks esilaaduritega ja teiste agregaatitega, pidades silmas nende lihtsat ja mugavat juhtimist ning suurepärast manööverdamisvõimet.

Utilix traktorid

Uus Zetor Utilix esindab kompaktseid traktoreid, mis on ideaalsed töötamiseks väikestes farmides, omavalitsustes, parkides ja aiandites, spordirajatistes ja paljudes muudes kohtades.

MOOTOR

Järeleproovitud, säästliku kütusekuluga

UTILIX HT seeria pakub kahte mudelit, millest üks on 43- ja teine 49-hobujõuline. 4-silindriline jahutusvedelikuga diiselmootorid vastavad kõige viimastele heitgaasinormidele, mistõttu ei kahjusta see keskkonda ega inimeste tervist.

Zetor utilix motor
KÄIGUKAST

Mugavus ja pikk eluiga.

Zetor Utilix traktoril on täisautomaat hüdrostaatiline käigukast, millel on 3 kiirusvahemikku. Kiirust saab kontrollida kahe pedaaliga(edasi ja tagasi) ilma mehaanilise vahetuseta. Selline lahendus pakub mugavat ja lihtsat traktori juhtimist.

Zetor utilix převodovka
HÜDRAULIKA

Usaldusväärne kasutamine kõikides olukordades.

Tõstevõime on 1503 kg, mis pakub piisavalt jõudu tagumise tööriista kontrollimiseks ja asendikõrguse saab sättida vastavalt enda soovile.

Zetor utilix hydraulika
MUGAV KABIIN

Juhi mugavus

Kabiin, kuhu on mugavalt paigutatud kangid, joystick ja nupud, on ruumikas ja ergonoomiline. Kabiin on varustatud ergonoomilise ja ruumika juhiistmega ning õhukonditsioneeriga.
Esi/tagutulede ja esi/tagukojameeste lülitid on pandud parema kabiiniposti külge, pakkudes lihtsat kontrolli ja juhtimist. Lihtsasti loetav LED-ekraan näitab mootoripöördeid, mootoritemperatuuri, kütusetaset, ka digitaalne mootoritöötundide lugeja ja PTO sisse/välja indikaator. Traktor on varustatud praktilise joystick’ga lihtsaks esilaaduri juhtimiseks ja agregaatide ning tööristade kasutamiseks.

Zetor utilix Kabina

Kas teile meeldib see traktor?
Võtke ühendust oma lähima edasimüüjaga

Broneeri testisõit

Õpi tundma Zetori traktoreid testsõidu kaudu! Me korraldame selle teile koos teie lähima edasimüüjaga.