Miks

Zetor

Zetori kaubamärk esindab traditsiooni, kvaliteeti ja mõistliku hinnaga tooteid ja teenuseid.

Brändi filosoofia on lojaalsus oma klientidele, kuulates nende vajadusi, innovatsiooni ja tootevaliku laiendamist. Zetor on 70 aasta jooksul toimivuse, vastupidavuse ja omandi kogukulude sünonüüm. Nendest on saanud brändi peamised sambad.

Jõudlus

Zetori traktori võimsust saab täiesti kasutada tänu mootori jõudluse ja traktori massi struktuuri parimatele kombinatsioonidele.

Vastupidavus

Suurim rõhk lihtsale, arukale ja sihikindlale konstruktsioonile toob kaasa Zetori traktorite töökindluse ja pika tööea. Käsitsemiseks on lihtne ja kiire hooldus.

Tõhusus

Zetori traktorite tegevuskulusid on vaevalt võimalik üle lüüa. Traktoritel on väike kütusetarbimine ja väga mõistlikud varuosade hinnad.

#1

Üle 1,3 miljoni rahuloleva kliendi kogu maailmas

1946. aastast alates on Zetori traktorite tootmise algusest toodetud üle 1,3 miljoni Zetori traktor, mis on eksporditud rohkem kui 90 riigis üle maailma.

#2

Töötatakse välja ja toodetakse Euroopa südames

Zetori traktorite ja mootorite tootmine on koondunud Euroopa südamesse. Tšehhi Vabariik on oma arendus- ja tootmiskeskused aidanud rajada pakutavate toodete maksimaalsele kvaliteedile ning võimaldavad uuenduste väljatöötamist ettevõttes.

#3

Traditsiooniliste diiselmootorite ja käigukastide tootmine

ZETOR varustab maailmaturge mitte ainult täismajanduslike traktorite, vaid ka osade komponentide abil teiste masinate ehitamiseks.

ZETORI TRAKTORID

Säästke oma kulusid

Viie atribuudi pakett, mis toob kliendile kogu aja jooksul tohutu aja kokkuhoiu ja eelkõige säästab rahalisi vahendeid