Uudised ja sõnumid

Erivärvi ZETOR traktorid Poolas

31.7.2019

Aastakümneid on ZETORi traktoreid seostatud punase värviga. Kuid alates suve algusest võib Poolas näha unikaalsete värvidega ZETORi traktorit. Mis on selle põhjus? Sel moel premeeris ZETOR POLSKA oma nelja edasimüüjat märkimisväärsete müügitulemuste eest. 

"Edasimüüjad tegid suuri müüginumbreid. Hindame nende tehtud tööd, klienditeenindust ja keeruliste olukordade lahendamise oskust. Oleme väga õnnelikud, et nad on valinud just ZETORi kaubamärgi ja et saime neid sellisel erilisel viisil tänada. Usun, et meie vastastikune koostöö jätkub ja areneb. Loodame, et nende edu motiveerib müüjaid nii Poolas kui ka teistes maailma riikides, kus ZETORi bränd on esindatud, ” ütles Lukáš Krejčíř, ZETOR TRACTORS a.s. finants- ja müügijuht. 

Erivärvi värvimiseks valiti mudel FORTERRA HSX. Põhjuseks oli FORTERRA HSX uue põlvkonna värskeim uuendus- ECO 40 käigukast, mis vähendab oluliselt masina majandamiskulusid ning mille maksimaalse kiiruse korral (40 km / h) töötab traktor ökonoomsete 1750 p / min juures. Sellel on ka esisillavedrustus, mis parandab sõidumugavust ning uus pidurisüsteem. 

„Meie eesmärk oli hinnata edasimüüjate edukat tööd ning anda neile vastutasuks midagi ainulaadset, mis köidab inimeste tähelepanu. Spetsiaalne värv on ideaalne idee - see köidab põllul ja ka mujal kõigi tähelepanu. Värvivaliku tegime koos edasimüüjatega. Erivärvi traktoreid kasutatakse demotraktoritena, mida esitletakse edasimüüjate promoüritusel, ”selgitas ZETOR POLSKA direktor Arkadiusz Fułek. 

ZETOR POLSKA kavatseb sellist tunnustust ka tulevikus jätkata. Masstootmises jäävad ZETORi traktorid endiselt punaseks. Traktoriettevõtluses on kaubamärkide eristamisel oluline just värv. Algsed ZETORi traktorid, mille tootmist alustati 1946. aastast Brno Relvatehases, olid tumerohelised, sest laod olid lihtsalt kamuflaažvärve täis.

1960ndatel olid ZETORi traktorite kaks põhivärvi punane ja helesinine. Punased traktorid olid ette nähtud ekspordiks lääneriikidesse ja Lähis-Idasse; helesinised traktorid olid mõeldud siseturule ja idabloki riikidele.

1980ndatel ühtlustati ZETORi traktorite värv ja traktoreid toodeti punase ja musta värvi kombinatsioonides. Praeguste traktorite tüüpiline värv on punane.

Varem erivärvides toodetud traktorite seast võiks välja tuua ka Kreeka rahvusvärvides FORTERRA HSX-i, mis valmistati Kreeka edasimüüjale 60-aastase koostöö tunnustamiseks. Lisaks on toodetud piiratud koguses punaseid ja valgeid ZETOR-traktoreid Poola turu edasimüüja ettevõtte 25. juubeliaasta tähistamise raames.