Uudised ja sõnumid

Miks on 28-aastase kogemusega loomakasvatusettevõte oma lauta valinud just ZETOR-i?

24.10.2019

ZETORi traktoreid on maailmas erinevateks töödeks kasutatud juba väga pikka aega. Valingu Mõis AS soetas oma ettevõtte kuuendaks traktoriks ZETOR MAJOR CL 80 eelmise aasta septembris. 

Valingu Mõis AS asutati 1991. aastal ning see on spetsialiseerunud just loomakasvatusele. Igapäevaselt hoolitsetakse 400-pealise karja ja 600-hektarilise maa eest. Ettevõtte masinaparki kasutataksegi enamasti põlluharimise ja loomasööda kasvatuse juures.

ZETOR MAJOR CL 80 lisandus seni 5-liikmelisse traktorite perekonda 2018. aasta lõpus. Tegemist oli Valingu Mõisa esimese ZETORiga. Ettevõtte juht Urmas Maandi oli kindel, et soovib just ZETORit: “Otsuse tegemisel oli suur roll hinna ja kvaliteedi suhtel. Lisaks aitas otsusele kaasa naabrimehe positiivne kogemus ZETORi traktoriga. Olin seda ka ise enne ostu naabri juures omajagu proovinud,“ ütles Maandi.  

Pärast kaheksat kuud rasket igapäevast tööd, seisab ZETORi näidikul märkimisväärsed 900 mth. Traktorile lisaks paigaldatud esilaadur võimaldab MAJOR-it kasutada loomade söötmisel ning laudast sõnniku koristamisel. Seega sai MAJORist lühikese aja jooksul Valingu Mõisa masinapargi väga oluline osa. Urmas Maandi hindab ZETORi töökindlust ja lihtsust: “ Kui sa veedad pikad päevad traktoriga põllul, siis on väga oluline, et masin oleks mugav, lihtsasti kohandatav ja kergelt juhitav. Me eelistame traktoreid, millel on vähe elektroonikat, sest elektroonika tähendab üldjoontes ka rohkem võimalikke rikkeid, mida me endale lubada ei saa. Kui mul on 400-pealine kari toita, siis peab mul olema traktor, millele saan loota. Valitud ZETOR vastab kõigile meie nõudmistele ning on  võrreldes eelmise traktoriga ka oluliselt kiirem, seega oleme oma MAJORiga väga rahul.”
Suurem töökiirus tähendab suuremat tootlikkust ja kas on midagi mud, mis võiks ühele ettevõtte juhile veel rohkem meeldida?

Igapäevase traktorikasutuse juures on väga oluline ka edasine koostöö ja suhtlus edasimüüjaga, kes kannab kliendi eest hoolt ka pärast traktori müüki ning on valmis rikete korral kiiirelt reageerima. Urmas Maandi on ZETORi esindaja, SPECAGRA OÜ-ga, väga rahul: “Kogu traktoriostu protsess võttis aega vaid nädala. Olin väga positiivselt üllatunud! Edasimüüja oli igati kompetentne, koolitas traktori tehnilise poole pealt ja suhtlus SPECAGRA hooldusmeeskonnaga on alati olnud ülikiire ja lihtne.”

Millised on Valingu Mõisa tulevikuplaanid? Ettevõttes on praegu kuus traktorit ja kümme töötajat. Alates ettevõtte loomisest pärast Nõukogude Liidu lagunemist, on see stabiilselt kasvanud ja arenenud. Seega on väga võimalik, et tulevikus tuleb MAJOR CL 80-le veel lisa. Tänu positiivsele kogemusele ei saa välistada, et see on taaskord ZETOR.

SPECAGRA sügistalvise kampaania raames on ka sul hea võimalus soetada oma ZETOR MAJOR CL 80.
Kampaaniapakkumises sisaldub 5-aastane garantiiperiood ja tasuta hooldused kogu garantii vältel.

Pakkumise kampaaniahind MAJOR CL 80-le on vaid 33 744 EUR (+KM) 

Lisainfo saamiseks kontakteeru edasimüüjaga:
info@specagra.ee või
tel: (+372) 5678 7402