Pressiteade

Põllumehe töövahend, üle ilma tuntud traktor Zetor kolis SPECAGRA põllule

2.2.2018

Zetor on tuntud lihtsuse, vastupidavuse ja kvaliteedi poolest. Need on omadused, mis aitavad põllu- ja farmimehel tõhusalt tööd teha. Tšehhi traktoritootja Zetor on 2018. aastast valinud oma uueks ametlikuks esindajaks Eestis ettevõtte SPECAGRA.

Nii hakkabki põllumajandus- ja farmitehnikaning traktorite müügiga tegelev firma 2018. aastast Eestis Zetori traktoreid esindama, müüma ja hooldama. Esimesest ja kiiresti populaarsust kogunud mudelist Z 25 kasvasid välja uued isendid. 

Zetor, põllu- ja farmipidaja üks lemmikuid oma vallas, on traktoreid tootnud alates 1946. aastast. Alustati mudeliga Z 25. Brno Zbrojovka tehas andis mõne aasta pärast tootmisprotsessi üle selleks asutatud ettevõttele The Brno Líšeň Precision Engineering Works, mis üsna pea ka nime vahetas – uus ja siiani kehtiv nimi on Zetor Tractors. Kuigi ettevõttel oli muutuste tuules tarvis kohaneda, saadi tootmine täiskäigul tööle ja praegu tuleb tehasest välja aina uusi mudeleid.

Z 25 populaarsus kasvas kiiresti kuni uute edasiarendatud seeriate – Zetor 35 Super ja Zetor 50 Super – turule tulekuni. Need uuendusliku disaini ja neljasilindriliste võimsate mootoritega traktorid olid maailmas ainulaadsed. Esiletõstmist väärib fakt, et Zetor 30 on esimene otsesissepritsemootoriga traktor. Sellest ajast alates tuntakse Zetorit ka kui kvaliteetsete mootorite tootjat. On oluline, et siiani toodab Zetor oma traktoritele kõik mootorid ise. 

Zetori traktorid on tuntud üle maailma ja eriti populaarne on ettevõte Euroopas. 2016. aastal toodeti ja müüdi ligi 3200 Zetori traktorit. Enamik traktoreid läks piiri taha – masinad jõudsid koguni 40 riiki. Muuseas, SPECAGRA paistab silma ka sooviga püstitada põllumajandussektoris Guinnessi rekord. Näiteks ettevõtte 15. sünnipäeva puhul korraldati Zetori traktorite paraad, kus osales 115 traktorit.

 

SPECAGRA on rahvusvaheline ettevõte, mille peakontor ja kaks esindust asuvad Leedusning üks esindus Eestis. Leedus on Zetoriga
põldu küntud ligi 19, Eestis aga 6 aastat. Zetori traktorid on müügiedetabeli eesotsas olnud 2014. aastast, 2015. aastal oli see enim müüdud traktorimark Leedus. SPECAGRA töötab selle nimel, et pakkuda kõikidele klientidele kiiret ja kvaliteetset teenust.

Käesolev veebilehekülg kasutab küpsiseid personaliseeritud reklaaminduseks ja külastajate seireks. Palun jätkake sirvimist, kui nõustute küpsiste ja veebilehe kastamistingimustega oma seadmel.
ROHKEM INFOT