Uudised ja sõnumid

Uue disainiga FORTERRA

12.1.2022

Viimastel aastatel on ZETROR traktorite disaini põhjalikult uuendatud. Kõik suuremad traktorid on saanud uue Pininfarina kujunduse ja sellega koos ka paljud funktsionaalsed uuendused. Selle aasta alguses saab ka FORTERRA mudel uue näo.  

FORTERRA mudeli uuendus toob traktorile selgelt eristatava musta värvi esiosa maski, millel on ka musta värvi tuled. Seni on esiosa olnud hõbedane, nagu PROXIMA traktoritel. Nüüdsest on need mudelid selgelt eristatavad.

Lisaks disainiuuendustele on värsketel FORTERRA HSX mudeli traktoritel valikus uus Klassikaline käigukast (suurim kiirus saavutatakse mootori nimipöörete juures). Seega saab klient valida praeguse ECO käigukasti ja uue Klassikalise vahel, olenevalt sellest, millisteks töödeks traktorit enamasti kasutatakse. Klassikaline käigukast võib olla sobivam raskete tõmbetööde jaoks põllul või teedel.

ZETORi traktorid püüavad alati igas olukorras oma klientide soovidele ja vajadustele vastu tulla. Kõiki mudeleid uuendatakse pidevalt, et pakkuda maksimaalset mugavust ja suuremat väärtust. Seda kõike selleks, et muuta töötegemine lihtsamaks, energiasäästlikumaks ja tõhusamaks.