Uudised ja sõnumid

ZETOR näitas uue disainiga PROXIMA mudelit

11.11.2019

19. – 22. septembril Poolas Bednarys toimunud messil AGRO SHOW tutvustati PROXIMA sarja uut kujundust. Uue kujundusega traktorid jõuavad tootmisse järgmise aasta alguseks.

PROXIMA kuulub populaarseimate mudelite hulka, mistõttu otsustasime välja tulla uue disainiga, mis on inspireeritud ZETOR MAJORi mudelitest. Kujundus põhineb taaskord Itaalia stuudio Pininfarina kontseptsioonil ja plaanime tulevikus sama disaini kasutada ka teiste mudelite juures, “ütles ZETOR TRACTORS a.s. turundusjuht Jakub Hurta.

Lisaks uuele disainile on PROXIMA traktoritel palju uuendusi, sealhulgas ainulaadne kapoti kaldenurk ja uue kujuga katus, mis võimaldab juhile paremat vaadet kabiinist. Uuenduste eelised tulevad esile just laaduriga töötades. Traktori kliimaseadet ja küttesüsteemi on samuti täiustatud ja seeläbi tõhusamaks muudetud. Lisaks on värske disainiga mudelite tootmisel kasutusele võetud ka uued traktori konstruktsiooni tugevust suurendavad tehnoloogiad.

Uut kujundust tutvustati PROXIMA sarja 15. aastapäeva puhul. PROXIMA traktorid on praegu saadaval mudelitena PROXIMA CL, PROXIMA GP ja PROXIMA HS, võimsusvahemikus 76 kuni 117 hj. Uut kujundust rakendatakse järk-järgult kõigile kolmele mudelile ning tulevikus ka teistele ZETORi mudelitele.

"PROXIMA traktoreid kasutatakse nii väikestes, kui ka keskmise suurusega põllumajandusettevõtetes, metsanduses ja kommunaaltöödel. PROXIMA on lihtsalt juhitav traktor, mis sobib ideaalselt pea igaks tööks. Samuti töötavad need ideaalselt ka frontaallaaduritega, ”lisas Jakub Hurta.

Käesolev veebilehekülg kasutab küpsiseid personaliseeritud reklaaminduseks ja külastajate seireks. Palun jätkake sirvimist, kui nõustute küpsiste ja veebilehe kastamistingimustega oma seadmel.
ROHKEM INFOT