Uudised ja sõnumid

ZETOR POWERTRAIN

22.1.2018

Tehase eesmärgiks on luua ja hoida standardeid, mille eesmärk on saavutada kõrge kvaliteet nii toodete tootmises kui ka arenduses. Zetori mootorid on tuntud madalate ülalpidamiskulude ja kõrge vastupidavuse poolest. Seda on kinnitanud mitmed iseseisvad katsed, millest üks viidi läbi Mendeli Ülikoolis, mis asub Brnos.

MOOTORID

ZETORi mootorite valitkusse jäävad mootorid vahemikus 80-150 hj, mis on 4-silindrilised mootorid, kas 8 või 16 klapiga ja kubatuuriga vahemikus 2,900 and 4,100 cm3. Mootoreid pakutakse järeltöötlusega, näiteks tolmu ja mustuse kinnipüüdmine pärast sisepõlengut. Suurtootmisega kaetakse ka erinevate saaste ja emissioonistandarditega mootorite tootmist  – STAGE IIIA and STAGE IV. Meil on kõik aktsepteeritud sertifikaadid, mis on nõutud nii Euroopa Liidus kui ka Ameerika Ühendriikides. Üldiselt leiavad meie mootorid laia rakendust turul - peale põllumajanduse kasutatakse meie mootoreid kaevandusmasinatel, trosskanduritel, pukseerimisseadmetel, pritsimasinatel, jne.

engine

Kõige keerulisem süsteem on STAGE IV mootori lahendustel. See kasutab DPF-filtri ja SCR-süsteemi kombinatsiooni. Kogu STAGE IV saastevähendus süsteem toob kasutajateni optimeeritud pöördemomendi kasud. Vastupidiselt konkurentidele,ZETORi STAGE IV lahendus kasutab vähem elektroonilisi komponente (nt. pole Common Rail'i) ja toob kasutajatel kuni 20% väiksema kütusekulu, sõltuvalt tehtud töödest. Ülalmainitud eelised on kinnitatud sõltumatu testi tulemusel, mis on läbi viidud Mendeli Ülikoolis, mis asub Brnos. Mõõtmise tulemused näitavad, et praegune mootor vastab juba STAGE V emissiooni standarditele, mis kinnitab, et tegemist on unikaalse ja konkurentsitu lahendusega. Mis puudutab arendust, siis töö jätkub 50 hj 3-silindrilise mootoriga ja 170 hj 6-silindrilise mootoriga, millel kubatuuri 6,234 cm3.
 

KÄIGUKASTID

Järjekordne ZETOR TRACTORS tootevalikus on käigukastid, mida kasutatakse nii ZETORi traktorites kui ka teiste tootjate traktorites. Käigukaste pakutakse eraldi või osana jõuülekandest, sisaldades mootorit ja sildasid. Hetkel varustatakse Venemaa partnerit jõuülekannetega. ZETOR näeb KEMPiga Venemaal koostöösuhte saavutamises suurt edu. Hetkel varustatakse FORTERRA 135 STAGE IIIA mootoriga traktoreid sadade komponentidega Venemaal ja tulevikus planeeritakse veel enamgi. Masina lõplik montaaž leiab aset kohalikus tehases usaldusväärsete koostööpartnerite järelvalve all. 

 

Transmise

“Kõik mootorid ja selle osad, mis toodetakse, läbivad kvaliteedikontrolli, et tagada kasutajale kõrgeim kvaliteet. Käigukastide ja mootorite arendus ning tootmine on täpselt see, mis eristab meid konkurentidest,” ütleb David Kollhammer, ZETOR TRACTORS a.s. Strateegia Direktor. 

ZETORi juppe on võimalik varustada vastavalt partnerite soovidele ja tehnilistele vajadustele.