Pressiteade

Zetor Tractor Show 2018 juba järgmisel nädalal Viljandimaal ja Põlvamaal!

20.6.2018

FORTERRA HSX - Mugavam. Madalamad kulud.

Uue Zetor Forterra HSX ECO käigukast on kujundatud mootorivõimsuse ja kütusekulu optimeerimiseks, vähendades mootoripöördeid põllutöödel ja transportimisel.

 

Lisaks veel Zetor Proxima HS - Sinu mitmekülgne kaaslane.

Mööda ei pääse ka Zetor Majorist - väike abiline suurteks väljakutseteks.

Lisaks esitleme Rozmitali ja Unia heinatehnikat.

 

Mõlemal päeval programm:

10.30 – Saabumine

11:00 – Algus/Tutvustus

11.30 - SHOW ALGUS

13.00 - Meisterlik traktori sõiduvõistlus - Esilaaduriga palli käsitlemine ja takistusraja läbimine.

14.30 - Muljetamine

16.00 - Orienteeruv lõpp

 

Kohal meie koostööpartnerid:

Moduator AS - MEHHAANIKA komponendid ja kulumaterjalid - laagrid, laagripukid , jõuülekande komponendid, liugpuksid, remondimaterialid ja palju muud.

Mercantile AS - on vanim ja suurim autovaruosade maaletoomise ja hulgimüügiga tegelev ettevõte Eestis. Lisaks autovaruosadele tegeletakse ka varuosade ja tarvikutega, mis on mõeldud raskeveokitele, tööstusmasinatele kui ka põllutöömasinatele.

VEGA Mobility Solutions Estonia OÜ - VEGA pakub laiahaardelist määrete ja õlide valikut, mis leiavad kasutust autotööstuses, rasketöömasinate, põllumajandusmasinate ja ka tööstusmasinate valdkonnas.

Bohnenkamp OÜ - Euroopa suurimaks erirehvide, rataste, sisekummide, rattakomplektide ja topeltrataste tootjaks ja tarnijaks kujunenud ettevõte. Lisaks sellele tarnitakse ka traktorite ja põllumajandusmasinate rattaid, laadurirehve, traktorirehve, tööstus- ja ehitusmasinate rehve, ATVde, kartide, rollerite ja krossimootorrataste rattaid.

 

Välimüüki korraldavad ka kohalikud toitlustajad - Viljandimaal Venevere Puhkekeskus ja Põlvamaal Best Catering OÜ.

Liisingu poole pealt nõustab teid United Finance.

Lisaks tegevused kogu perele ja auhinnad ning kingitused! Tule kohale 27. või 29. juunil või mõlemal päeval! Näeme Zetor Tractor Show-l!

Käesolev veebilehekülg kasutab küpsiseid personaliseeritud reklaaminduseks ja külastajate seireks. Palun jätkake sirvimist, kui nõustute küpsiste ja veebilehe kastamistingimustega oma seadmel.
ROHKEM INFOT