Pressiteade

ZETOR TRACTOR SHOW 2018

3.7.2018

27. juunil toimus Viljandimaal Riiska talus ja 29. juunil Põlvamaal Kaska-Luiga talus Zetor Tractor Show 2018, kus toodi Eestimaa inimestele ja talunikele Zetori traktorid. Muuhulgas esitleti ka Rozmitali ja UNIA heinatehnikat.

Traktorid, mis avalikkuse ette toodi, olid Major HS 80, Proxima HS 120 koos Zetor System laaduriga ja Forterra HSX 140, mis esitleti uuendusmeelse ECO40 käigukastiga. ECO40 käigukasti eeliseks on väändejõu saavutamine madalamatel pööretel, mille tulemusel langeb kütusekulu. 

Lisaks traktoritega töötamisele oli võimalik end proovile panna meisterliku traktoriga sõitmise väljakutses, kus kõikidel huvilistel oli võimalus proovida aja peale esilaaduriga silopalli paigutamist ja takistusraja läbimist. Inimeste seas väga populaarseks osutunud väljakutse lõpuks oli esimese ja teise koha vahe ainult 5 sekundit

Kahel päeval sai traktoritega sõita ja erinevate masinatega tööd teha. SPECAGRA meeskond oli kohale kutsunud inimesi üle Eesti - nii kaugeltelt saartelt kui ka lähemalt mandri pealt. Mõlemal päeval oli ilm meie poolel ja päikesepaiste paitas meid kõiki. 

ZETOR TRACTOR SHOW on omapärane viis tutvustada ja esitleda laiemale avalikkusele Zetori toodete uuendusi ning tõsta kaubamärgi teadlikkust. Ürituse üks osasid on traktorite demonstreerimine töö käigus, mis aitab paremini mõista ja aru saada traktorite töö iseloomu ja iseärasusi. Otsene kontakt ja tagasiside aitab paremini mõista kasutajate vajadusi ning eelistusi. 

 

Käesolev veebilehekülg kasutab küpsiseid personaliseeritud reklaaminduseks ja külastajate seireks. Palun jätkake sirvimist, kui nõustute küpsiste ja veebilehe kastamistingimustega oma seadmel.
ROHKEM INFOT